ucbasaktarim.com: 4 Askılı Ot Toplama Tırmığı

Üçmebdeak Ekincilik, ekincilik makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör Peş Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri yürekin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine amelî olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Uygun maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz zeminını sağlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanlar ilkel ekincilik halletmeye mebdeladı fakat hasetmüzde toplumun sadece çok ufak tefek bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını önlayacak zirai üretimle uğraşmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna olanak tanılamamaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit istek ve ekincilik kolünün zamanla çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niçin olmuştur. Uygulayım bilimi ile müşterek vüruten ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ekincilik makineleri kabil ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana göre farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. üste sadece ekincilik kolü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile zamanla artmaktadır.

Üçmebdeak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve faik üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en sağlıklı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkızılışanı ile canlı ve bileklü insanoğlu kaynağına mevla olan Üçmebdeak Ekincilik, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık araba üretimi ile 15 ’i çok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam kıymetiharbiye sağlayıcı Üçmebdeak Ekincilik; şişman Ar-Ge çkızılışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını kadimî yükseltmektedir. Sabah akşam ilerleme ve sıfır sakatlık üretim sistemi, Üçmebdeak Ekincilik ürünlerinin hem habitat içinde hem bile habitat haricinde güvenilerek kullanılmasının mebdelıca nedenidir. Üçmebdeak Ekincilik, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçmebdeak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin amelî ve kararlı bir şekilde dağıtımını sağlar.
Gübreyi ehliyetli ve doğru bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile zait gübre tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve velut bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sayesinde tarla üzerinde henüz az efor tüketme ederek çok henüz sağlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın zait olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sayesinde çok henüz sağlıklı sözır ve toprağınızdan henüz fazla semere ve sebze elde etmenize yardımcı olabilir.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması yürekin kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz velut bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en heybetli ihtiyaçları olan azık maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayıcı gübrelerin tasarrufı konusunda çok önemli ve dikkat edilmesi müstelzim bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz velut özetlar elde edebilirsiniz.

Üçmebdeak Ekincilik olarak bir vesair ürünümüz olan Traktör Peş Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine hamil olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dünya seviyesinden hamil olmak ve muntazır bir damperli kamyona evet da ayan bir hendek kazısına tevdi etmek yürekin geniş olarak kullanılır. Peş yükleyici ile müşterek bir malzemeyi yere itmeden hamil olmak mümkündür. Peş yükleyiciler ekseriyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi dünya seviyesinden hamil olmak yürekin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek kazısı kabil alanlara tevdi etmek yürekin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli eğin yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıavratlabilir bir rabıtlantı parçası üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğkonutirilebilir ve birokkalı ataşmanla da kocaletilebilir. Asıl üstelikşenler ekseriyetle hidrolik üstelikşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çkızılıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da hareket ettirilir. Teleskopik konveyörlara göre nispeten bağan maliyetleri ve çok yönlülükleri bile eğin yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör eğin yükleyiciler yürekin yeğleme edilebilecek birokkalı üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın gurur gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem eder hem bile kalite olarak üstünlük sağlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden Üçmebdeak Ekincilik’ın eğin yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek olgun sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yem bitkilerinin tahsil ve balyalama konulemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu örgülması konulemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçmebdeak Ekincilik olarak Ot Derç Tırmıkları da ekincilik makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Yem karma makinası, besi hayvancılığı veya benzin hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslemelik esnasında iş sıkletünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında dikkat etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine dikkat edilmediği vakit efsaneviın benzinü ve etinden semere kızılınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk adım olarak beslemelik esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim bütün besinleri bir numara seferde alabilir ve henüz sağlıklı beslenebilir. Yem karmanın örgülması efsaneviın tüketmesi müstelzim bütün besinleri bir araya getirerek henüz sağlıklı beslenmesine böylece henüz fazla semere almanızı sağlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile müşterek Yem Katışık Makinaları da Üçmebdeak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçmebdeak Ekincilik olarak darulama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile olduğu kabil en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçünlü) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi örgüsı kibar ve velut bir zirai üretim yürekin heybetli avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı yürekin önemli bir köprü konulevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz sağlıklı durumlara gelmesi yürekin zirai ihracat noktasında Üçmebdeak Ekincilik olarak bütün çkızılışanlamış olurımızın ulamasıyla müşterek
Üçmebdeak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve doğru ürün tercihi için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir